به دلیل افزایش خاک‌سپاری؛ قبرستان شاهین‌شهر دوطبقه می‌شود
مدیر آرامستان شاهین‌شهر گفت: به دلیل افزایش خاک‌سپاری در آینده نزدیک قبور دوطبقه در آرامستان بهشت معصومه (س) شاهین‌شهر احداث می‌شود.
 

به گزارش پایگاه خبری صدای جویا از اصفهان، محمدرضا ابراهیم پور مدیر آرامستان بهشت معصومه (س) شهرداری شاهین‌شهر در گفت‌وگو با رسانه‌ها، اظهار کرد: با توجه به افزایش خاک‌سپاری در این آرامستان، قطعه زمینی به مساحت ۳ هزار ۲۵۶ مترمربع به قبور دوطبقه اختصاص‌یافته است.
وی در ادامه افزود: کارشناسی‌های متعددی در مورد قبور دوطبقه شده است و نقاط ضعف آن مرتفع گردید و با معرفی پیمانکار عملیات اجرایی قبور مذکور در آرام ستان بهشت معصومه (س) آغاز خواهد شد.
ابراهیم پور در بخشی دیگر از سخنان خود به احداث حوض آب در برخی از قطعات با کمک خیران و آب‌رسانی مستمر به آنان، انجام کلیه امور مربوط به تغسیل، تکفین، تلقین و خاک‌سپاری و دریافت هزینه‌بر اساس قانون، انجام امور خاک‌سپاری بدون دریافت هزینه و صرفاً با ارائه کارت شناسایی معتبر (در راستای تکریم مراجعان مبلغ پس از خاک‌سپاری دریافت می‌گردد)، واگذاری سالن‌های آرامستان برای برگزاری مراسم‌ها به‌صورت رایگان، احداث پنج غرفه به‌منظور رفاه حال شهروندان، شستشوی گلزار شهدا به‌صورت هفتگی، برقراری روشنایی در کل آرامستان، احداث معابر برای عبور و مرور معلولان اشاره کرد.
مدیر قبرستان بهشت معصومه (س) شاهین‌شهر خاطرنشان ساخت: مدیریت و کارکنان آرام ستان تلاش نموده‌اند با توجه به شرایط روحی مراجعان به آرامستان تا حد امکان با ایجاد فضایی مناسب و انجام امور خانواده درگذشتگان تسلی خاطر آنان را فراهم آورند.

انتهای پیام/ج

منبع : خادم مردم |به دلیل افزایش خاک‌سپاری؛ قبرستان شاهین‌شهر دوطبقه می‌شود
برچسب ها : خاک‌سپاری ,شاهین‌شهر ,احداث ,معصومه ,بهشت ,دوطبقه ,بهشت معصومه ,قبور دوطبقه ,آرام ستان ,انجام امور ,دلیل افزایش